ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”

Телебачення на всіх пристроях від нашого партнера TRINITY-TV

Телебачення від нашого партнера TRINITY-TV (за технологією ОТТ – OvertheTop)- це більше ніж 150 каналів в цифровій якості, доступних для перегляду на телевізорі, ноутбуці, планшеті та смартфоні! Підбірка каналів в HD-якості, доступ до фільмів та серіалів “кінозал”, програми передач для кожного каналу, перегляд минулих передач. Дивіться рейтингові українські та зарубіжні телеканали різної тематики: інформаційні, розважальні, спортивні, музичні, дитячі та інші!

Заявки на підключення приймаються за номером:

тел. +38 (068) 430-50-50; +38 (073) 430-50-50; +38 (099) 430-50-50

Тарифи:

Оплата послуги списується з Вашого балансу кожного 1-го числа.

З вартістю тарифних планів можна ознайомитись в розділі “Ціни та Підключення для партнерів”

Як це працює:

Шановний користувач, сервіс TRINITY-TV доступний на наступних пристроях:

 • Телевізори LG з функцією СМАРТ
 • Телевізори SAMSUNG з функцією СМАРТ
 • Комп’ютери з операційною системою Windows
 • Планшети з операційною системою Android
 • Смартфони з операційною системою Android

А також на телевізорах будь-якого покоління через приставки:

 • MAG 250
 • Aura HD
 • INexT TV
 • Договір-Оферта
 • 10 000 фільмів
 • 165 каналів
 • Перемотка ефіру
ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-1
ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-2

ANDROID СМАРТФОН

Сама чудова властивість TRINITY-TV – телебачення в кишені! І не тільки ТБ … З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті – досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройди безкоштовну СМС активацію і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

ВСТАНОВИТИ

ANDROID ПЛАНШЕТ

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і проводите час з захоплюючим контентом!

ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-3
ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-4

КОМП’ЮТЕР

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп’ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп’ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно … Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп’ютер і залиште постійні пошуки.

ВСТАНОВИТИ

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITYTV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення, введіть у відповідне віконце, натисніть «активувати» і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-5
ЦИФРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ “TRINITY-TV”, фото-6

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ – не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний – виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки – Ви можете придбати її у нас.

Розміщення на мапі міста
Ми в мережі